Sık, sık
Sorulmuş Sorular

Türkiye’de gezi seyahati, doğal olarak sorgulara, endişelere ve şüphelere yol açan şeylerden biridir. Bu nedenle, zihninizi rahatlatmak için buradayız. Hangi gezi turu benim için uygun? Şehir seçimiyle ilgili ne yapabilirim? Ne kadar bahşiş vereyim? Öğlen yemeği için ne yemeliyim? Aklınıza takılan tüm soruları lütfen bize sormaktan çekinmeyin.

 

Aklınızdaki Sorular
Gezi Turları ve Seyahat, Şöförlü Lüks Araç Kiralama

Sabah saat 10:00’dan akşam saat 22:00-23:00’a kadar turlarımız mevcuttur. Fiyat politikası İstanbul’daki bölge ve istediğiniz konuma göre değişmektedir. Net fiyat almak için +90 553 877 7416 numaralı şirket yetkilimiz Salim Nurettinoğlu ile direkt iletişime geçebilir yada info@evindartourism.com.tr e-mail adresine mesaj bırakabilirsiniz.

İstanbul içinde gezi programımız vardır. Gezilecek yerlerle ilgili detaylı bilgiyi Seyahat ve Tur sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz özel bir yer varsa tur programına ekleyebiliyoruz.

Evindar Turizm direkt olarak otel rezervasyonu yapmıyor. Fakat İstanbul içinde tavsiye edebileceğimiz otel isimlerini sizlerle paylaşıyoruz. Dilerseniz sizin istediğiniz oteller hakkında bilgi alarak sizlere yardımcı olabiliriz.

Evet. Şöförlü araç kiralama hizmti satın alan müşterilerimiz için ücretsiz olarak öncü rehberlik hizmeti veriyoruz.

Evet. Türkiye’nin hangi havaalanına giderseniz gidin tüm havaalanları için transfer hizmeti veriyoruz.

İstanbul dışında kalan tur/gezi programlarımız için gideceğiniz yere göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Dilerseniz gezilecek yerlere birlikte karar vererek fiyatı da beraber oluşturabiliriz.

Evet. Düğün, Nişan, Doğum Günü yada tüm özel günleriniz için hizmet veriyoruz. Detaylı bilgi almak ve özel gün hizmetlerimizden yararlanmak için +90 553 877 7416 numaralı şirket yetkilimiz Salim Nurettinoğlu ile direkt iletişime geçebilir yada info@evindartourism.com.tr e-mail adresine mesaj bırakabilirsiniz.

Evet. Konuşma dakikası ve internet paketi dahil olan hazır hatlarımızı istediğiniz zaman satın alarak kullanabiliyorsunuz.

Pardon, yardımcı olabilir miyiz?

Aşağıda ki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz..