Mercedes Benz Vito Ultra Kiralama
Evindar Turizm ile

Şöför odaklı yönetici seyahatleri ve havaalanı transferleri ile lüks şoföre bağlı Etkinlik Kiralama için popülerdir. Vito Ultra, şoföre dayalı lükste 7 kişiye kadar yolcu taşıyacak. Sadece bir insan taşıyıcıdan daha fazlası – vesilesiyle, Vito VIP şoförü tarafından yönetilen MPV, partinize kusursuz güvenlik ve rahatlık içinde çalışmak, eğlendirmek veya rahatlamak için alan ve esneklik sağlayacaktır.

Mercedes-Benz Vito Ultra
İç Lüks & Ekstralar

Büyük bir kabin alanı, Mercedes Vito Ultra’yı çok yönlü bir şoförlü araç haline getiriyor. Ayrıca, havaalanı transferleri için mükemmel hale getiren büyük bir bagaj bölmesi vardır. Şoförünüz bir tramvay ile geldiğinizde buluşacak ve tüm bagajlarınızda size yardımcı olacaktır, böylece havalimanının teslim alınması sorunsuz ve endişesizdir.

Sıcak/Soğuk Klima
Elektronik/Cihazlar Eğlence
Kahve/Lokum İkramlık
Deri/Konforlu Koltuklar
Turkcell Wi-Fi İnternet
Sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.Profesyonelliğimiz ve kalitemiz, ekibimizle birlikte standarttır.

 

Mercedes Vito Ultra Özellikleri
Konfor. Stil. Emniyet.

Genel Görünüm

Mercedes Vito Ultra’mız Black and Silver’a geliyor. Hepsi, hareket halinde ücretsiz Wifi gibi şoförlü bir sürüş yolculuğuna büyük bir fark yaratan küçük ekstralar ile iyi donanımlı modeller. Şoförlü Vito VIP’in yüksek spesifikasyonu, sıradan insan taşıyıcılarının olmamasını sağlar. Çok lüks bir sürüş için klimalı ve deri koltuklar.

 

İş Şöförü

Şoförlü Vito’nun iç kısmı, özellikle hareket halindeki toplantılar için geniş bir alana sahip olan yönetici seyahat ve roadshow’lar için uygundur. Ayrıca nedime ve diğer düğün misafirlerini rahatça taşıyabilen muhteşem bir düğün aracıdır. Konferans tarzındaki oturma alanında tam konforda altı / yedi yolcu için yer alan lüks deri kaplama. Vito VIP koltuklar tipik olarak “Konferans” pozisyonlarında düzenlenir.

 

AŞAĞI KAYDIR

 

Rahat ve Teknolojik

Ancak önceden haber vermek ve sizin durumunuza uymak için koltukları tüm yolcuların ileriye bakacak şekilde yeniden düzenleyebiliriz. Uzun tekerlek kaidemiz Mercedes Vito’lar da 5-8 büyük valiz taşıyabilir.

 

Web sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Sprinter Ultra ve diğer Mercedes-Benz Sprinter kiralama için bilgi için lütfen bizi +90(212) 294 30 33 numaralı telefondan arayın veya
sorularınız ve daha fazla bilgi için info@evindartourism.com.tr adresinden bize e-mail gönderin.

Pardon, yardımcı olabilir miyiz?

Aşağıda ki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz..