Şoförlü araç Mercedes Vito 9
Türkiye’de size profesyonel şoförlü Mercedes Vito 9 kiralama hizmeti sunuyoruz.

Türkiye şoför şirketleri tarafından tercih edilen 9 kişiye kadar lüks insanlar taşıyıcı / mini van. Ayarlanabilir deri koltuklar, iklim kontrolü, gizlilik camı, uydu navigasyon, elektrikli yan açılır kapılar, dizüstü bilgisayar güç noktaları, ekstra ayaklı salon ve konferans tarzı oturma yerleri ile güvenli ve konforludur. Teknik özellikler değişiklik gösterebilir.

Mercedes Vito 9 Kişi
Şoför Servisi Türkiye

Şoförlü Mercedes Vito 9 Kişileri, bireysel İstanbul ve Bursa, Bolu / Abant, Sapanca, Kartepe, Masukiye ve Tabiat Parkı gibi tüm Türkiye bölgelerinde bireysel ve küçük grupların lüks seyahatleri için özel ve iş seyahatleri için hizmet vermektedir. Tüm özel kiralık yönetici şoförlerimiz, Türkiye hakkında mükemmel bir bilgiye sahiptir.

Sizin veya müşterileriniz için gerekli hizmet seviyesini anlamak çok önemlidir. kurumsal etkinlikler ve iş seyahati, finansal roadshow, site ziyaretleri, emlak turları, yatırımlar, özel günler, düğünler, cenazeler, spor etkinlikleri, alışveriş gezileri, akşamlar ve günler, Türkiye havalimanı tarifeli ve VIP özel jet transferleri, istasyonlar ve yolcu gemisi transferleri Türkiye’de size sunduğumuz profesyonel şoför hizmetlerinden bazıları.

 

Sıcak/Soğuk Klima
Elektronik/Cihazlar Eğlence
Kahve/Lokum İkramlık
Deri/Konforlu Koltuklar
Turkcell Wi-Fi İnternet
Sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.Profesyonelliğimiz ve kalitemiz, ekibimizle birlikte standarttır.

 

Mercedes-Benz Vito 9 Kişi
Şoförlü Araç Kiralama. Arka Koltuğun Keyfini Çıkarın!

    

 

Şoför kirala

Mercedes Vito’yu rezerve ettiğinizde, şoförünüzün detaylarını içeren e-posta ile onay alacaksınız. Şoförünüz, önceden ayarlanmış saatten en az 10 dakika önce gelecektir. Gecikmeleri en aza indirmek için tüm yolculuklar planlanıyor. Türkiye hukuku uyarınca, şoförümüze ait özel araç kullananların

 

Mercedes Vito iş şoförü hizmeti

Mercedes Vito 9 Bireysel ve küçük grup lüks seyahat, finansal roadshow, iş toplantıları, iş etkinlikleri, mülk turları, site ziyaretleri, özel günler, sürgünler, golf günleri ve ziyafet etkinlikleri için kurumsal ve iş şöförlü tahrik servisi. Takdir ve güvenilirlik her şeyden önemlidir. Tüm üniformalı şoförlerimiz Türkiye hakkında mükemmel bilgiye sahip. Sizin veya iş müşterileriniz için gereken hizmet düzeyini anlamak çok önemlidir. Şoförümüzün, müşterilerin konuşmalarının sıkı bir şekilde ele alındığını anlaması da çok önemlidir.

 

AŞAĞI KAYDIR

 

Mercedes Vito 9 Kişi özel etkinlik şoförü

Tüm özel etkinlikler için şoförlü Mercedes Vito. Bireysel ve küçük grup seyahati için ideal lüks insan taşıyıcı. Kurumsal ve iş seyahati, yatırımlar, özel günler, spor etkinlikleri, sürgünler, golf günleri, konferanslar, sergiler, mülk turları, düğünler, cenazeler, müzik ve sosyal etkinlikler. Bizi arayın ya da online teklif formumuzu kullanın.

Mercedes Vito 9 Havaalanı Transferleri

Türkiye’de tüm Türkiye havalimanlarına Atatürk Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı, Antalya Uluslararası Havalimanı, Trabzon Havalimanı, Milas-Bodrum Havalimanı ve Dalaman Havalimanı’na lüks şoförlü havalimanı transferleri sunuyoruz. Uçağınızı izliyoruz Size hoş geldiniz, valizlerinizde size yardımcı olun ve sizi varış noktanıza götürün.

 

Web sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Vito 9 Kişi ve diğer Mercedes-Benz Sprinter kiralama için bilgi için lütfen bizi +90(212) 294 30 33 numaralı telefondan arayın veya
sorularınız ve daha fazla bilgi için info@evindartourism.com.tr adresinden bize e-mail gönderin.

Pardon, yardımcı olabilir miyiz?

Aşağıda ki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz..