Mercedes VIP Sprinter
Konfor. Hayatınızı biraz kolaylaştırın.

Mercedes-Benz Sprinter’a dayanan bu VIP özel aracı, tamamen özelleştirilebilir, eğlence ve profesyonel taşıma aracıdır.
Özel yapım iç mekan, kaptan tarzı koltuklar ile gerçekten eşsiz bir deneyim yaratmak için güvenilir vip özellikleri ve fonksiyonları sunar.

Mercedes-Benz VIP Sprinter
Profesyonelliğimiz ve kalitemiz, ekibimizle birlikte standarttır.

Hızın özü olduğunda, yeni Mercedes VIP Sprinter’ımız seçim aracıdır. Hız sınırlamaları ile kısıtlanmadığı ve sizi seçtiğiniz noktaya güvenli bir şekilde getirebileceği anlamına gelen “sadece” sekiz koltuk (artı sürücü) vardır. ABS, ASR, kör nokta desteği ve çapraz rüzgar monitörü gibi en son güvenlik özelliklerine sahiptir. Erişimini daha da kolaylaştırmak için, elektrikli basamaklı komple bir sürgülü kapıya sahiptir.

İç mekan aynı zamanda, tüm deri döşeme ve ahşap kaplamaların yanı sıra düz ekran TV’ler ve son teknoloji multimedya eğlence sistemi de dahil olmak üzere daha geniş bir araçta bulacağınız tüm ekstralar ile istenecek hiçbir şey bırakmıyor. Tüm yaratık konforları için bir buzdolabı ve kahve makinesi, ayrıca yardımcı ısıtma, yolcu bölgesinde iklim kontrollü hava girişi ve arka aks hava süspansiyonu hepsi olağanüstü bir konfor seviyesi sağlar.

 

Sıcak/Soğuk Klima
Elektronik/Cihazlar Eğlence
Kahve/Lokum İkramlık
Deri/Konforlu Koltuklar
Turkcell Wi-Fi İnternet
Sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.Profesyonelliğimiz ve kalitemiz, ekibimizle birlikte standarttır.

 

Mercedes VIP Sprinter
Araçlarımızda bir kahve içmeye bekleriz.

Genel Görünüm

Özel Mercedes Sprinter VIP sürümü, müşteri isteğine göre kesin özellikler ve seçimler için tasarlanan VIP Sürümü kişiselleştirilmiş bir seyahat ortamını temsil eder. HQ, aracınızın her türlü ihtiyacınızı karşılayabilmesi için çok çeşitli zemin planları ve konfigürasyonları sunar.kontrollü hava girişi ve arka aks hava süspansiyonu hepsi olağanüstü bir konfor seviyesi sağlar.

Çalışma panoları, elektrikli yan basamaklar, özel jantlar, lastikler, vücut kitleri ve yükseltilmiş süspansiyon arasından seçim için dış seçenekler.

 

Sprinter VIP İç Tasarım

Sınırlı Sayıda, duvarlardan tavana, eksiksiz bir deriye sarılı iç mekana sahiptir. Bunlar, valanslar, bölme ve geri çekilebilir özel jet esintili masalarda ahşap kaplama ile tamamlanmıştır. Elektrikli pencere tonları ve sürücü ve yolcu ayırma için bölme duvarın dahil edilmesi, müşterilerimize gizlilik sağlar. Elektrostatik cam ve kabinler arası haberleşmeyi mümkün kılan intercom seçenekleri. Fayans seçenekleri tik ağacından Avrupa yün halılarına kadar çeşitlilik göstermektedir. Tavanda ise, bir gökyüzü çatı multimedya tavanı, aydınlatılmış ‘Maybach’, elmas desenli dikişli çatı ve en iyi iklim kontrolü için bir HQ geliştirilmiş klima sistemi bulunur.

 

AŞAĞI KAYDIR

 

Konforlu ve Teknolojik

VIP Edition, 4K UHD ekran, video oyun konsolu, yazıcı / faks makinesi, PC sistemi ve Apple TV’yi etkinleştirmek için kabin Wi-Fi yönlendirici de dahil olmak üzere hem iş hem de oyun için tasarlanmış bir elektronik ürün yelpazesine sahiptir. Ayrıca, HQ, yüksek kaliteli 5.1 Dolby ev sineması surround sesi için ön ve arka hoparlörlere, subwoofer’lara ve ayrı amplifikatörlere sahip audiophile ses sistemleri sunmaktadır. Kişiselleştirilmiş arabirime sahip HQ özel bir dokunmatik kontrol paneli, yolcuların tüm kabin konforlarını ve teknolojik bileşenlerini tek bir yerden kontrol etmelerini sağlar.

 

Web sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

VIP Sprinter ve diğer Mercedes-Benz Sprinter kiralama için bilgi için lütfen bizi +90(212) 294 30 33 numaralı telefondan arayın veya
sorularınız ve daha fazla bilgi için info@evindartourism.com.tr adresinden bize e-mail gönderin.

 

Teknik Veriler ve Oturma

Pardon, yardımcı olabilir miyiz?

Aşağıda ki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz..