Mercedes Sprinter Ultra Şöförlü Araç Kiralama
Istanbul / Turkey.

Evindar Turizm Şirketi, 12-14 yolcu kapasiteli Executive Sprinter Corporate Van’ı şoförlü en lüks orta boyda sunuyor. Sprinter minibüslerimiz lüks deri koltuklar, PA mikrofon sistemi, DVD ve düz ekran televizyonlarla donatılmıştır. Yerel DC havaalanı servisi, yoğun şehir merkezindeki işyerlerinde yerel kurumsal ulaşım, yerel şehir turu ve daha fazlası için mükemmel bir araçtır. Herhangi bir etkinlik için düzenli, düşük maliyetli küçük 14 yolcu servis aracı arıyorsanız: Evindar Turizm, sahip olabileceğiniz düşük bütçeli ulaşım projeleri için çok uygun maliyetli çok sayıda yolcu taşımacılığı kamyonuna sahiptir. Şu anda DC metro alanında çok sayıda kurumsal servis van sözleşmesi var.

Mercedes-Benz Sprinter Ultra
Şoförlü Mercedes Sprinter Ultra Özellikleri

Lüks Sprinter Dönüşüm Minibüsleri, kurumsal VIP misafirlerinizi yerel ulaşım için mükemmel bir araçtır. Lüks minibüslerin kurumsal imajınızı geliştirebileceğine söz veriyoruz. Size güvenli ve konforlu ulaşım hizmetleri sunmak için deneyimli deneyimli ve profesyonel şoförümüz. Garantili “Zamanında” güvenilirlik taşıma hizmetleri sunuyoruz. Bizi bugün arayın ve tüm ulaşım ihtiyaçları için Evindar Turizm’i işe alın. İhtiyaçlarınızı ve bütçenizi karşılamak için sizinle birlikte çalışacağız.

 

Sıcak/Soğuk Klima
Elektronik/Cihazlar Eğlence
Kahve/Lokum İkramlık
Deri/Konforlu Koltuklar
Turkcell Wi-Fi İnternet
Sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.Profesyonelliğimiz ve kalitemiz, ekibimizle birlikte standarttır.

 

Mercedes Sprinter Ultra Kiralama
Güvenli Seyahat

Genel Görünüm

Evindar Turizm, Türkiye’nin en lüks 12-14 yolcu Sprinter Lüks Limuzine sahiptir. Onlar düz ekran TV, iPod / iPhone aux, güzel xenon ışık, ay ışıkları, ıslak bar ve daha fazlası ile üstün ses sistemi ile donatılmıştır. Binlerce kelimeye değen resim. Resimleri görün. Kendisi için konuşacak.

 

İş Şöförü

Kolaylık denklemin sadece bir parçasıdır. Türkiye’de bir Mercedes sprinter kiralama almak, bir ulaşım çözümünde aklınıza gelebilecek tüm güvenlik özelliklerinden yararlanmanızı sağlar. İstanbul’da bulunan tüm Mercedes sprinter araçlarımızda anti-lock frenler, elektronik denge programı, çift devreli hidrolik frenler, fren asistanı, elektronik fren dağıtımı, ön yolcu ve sürücü için üç nokta emniyet kemeri, yolcu hava yastığı, lastik basıncı izleme sistemi ve diğer güvenlik özellikleri.

Sadece bu değil, Özel Koç ve Limuzin ile çalışmak, iki kat güvenli olduğunuzu garantiliyor.

AŞAĞI KAYDIR

 

Rahat ve Teknolojik

Bizden bir Mercedes Benz VIP ve Luxury Sprinter kiraladığınızda, sadece güvenliğinizi göz önünde bulunduran, yüksek eğitimli ve profesyonel bir sürücü ile karşılaşacaksınız. Sıfır kaza kaydımızla gurur duyuyoruz ve kayıtlarımızın temiz ve kusursuz kalmasını istiyoruz!

 

Web sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Sprinter Ultra ve diğer Mercedes-Benz Sprinter kiralama için bilgi için lütfen bizi +90(212) 294 30 33 numaralı telefondan arayın veya
sorularınız ve daha fazla bilgi için info@evindartourism.com.tr adresinden bize e-mail gönderin.

Pardon, yardımcı olabilir miyiz?

Aşağıda ki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz..