Şöförlü Lüks Araç Kiralama
Evindar Turizm – Türkiye’deki Şöförlü Rehberiniz

Evindar Turizm, Türkiye şoförlüğümüzün en önemli bölümünün, gerçekten hak ettiğiniz hizmeti sunmak olduğuna inanıyoruz. Şoför hizmetlerimiz arasında iş toplantıları, hava alanı transferleri, düğünler, alışveriş merkezleri, gezi turları ve özel etkinlikler için şoförler bulunmaktadır. Ayrıca tüm ihtiyaçlarınızın karşılandığından emin olmak için özelleştirilmiş rezervasyonlar sunuyoruz.

 

Evindar
Hizmetlerimiz

Şoför hizmeti kullanmak, üst düzey şoför araçlarımızı kullanacağınız anlamına gelir. Lüks filolarımız size Mercedes Vito VIP, Mercedes Sprinter, Mercedes S – Class, E – Class  ve S350 Long serileri arasında seçim yapacaktır. Tüm lüks arabalarımız 3 yaşından küçüktür.

 

Şoför Sürücülerimiz

Tecrübeli şoförler grubumuz, müşterilerin misafirperverliğine tamamen bağlı ve kesinlikle sizi mükemmel bir izlenim bırakacaktır. Sürücülerimizi her zaman dakik ve iyi kıyafetlerle sizi karşılar. Yolları, alışveriş merkezlerini, otelleri, restoranları ve hediyelik eşya dükkanlarını çok iyi tanımak, onlara ihtiyaç duyduğunuz takdirde gitmek için her zaman rehberiniz olacaktır. Yolculuğunuz için şoförünüzün, yolculuk sırasında ihtiyaç duyduğunuz her türlü yardımı sağlayarak tüm ihtiyaçlarınızı karşıladığından emin oluruz. En çok önemsediğimiz bir diğer konu da misafirlerimizin güvenliği, böylece sağlık ve güvenlik önlemi olarak sürücülerimiz sizi turunuzda korumak için eğitiliyor.

Fiyatlarımız

Türkiye’deki en rekabetçi fiyatları sunarak size olan samimiyetimiz nedeniyle fiyatlarımız rakipsizdir. Yolculuklarınız için size en uygun fiyatları hemen veren çevrim içi teklifler sunuyoruz. Ayrıca teklifi e-mail adresinize veya sms yoluyla göndermeyi de isteyebilirsiniz. Özel istekleriniz varsa, örneğin bekleme süresi, farklı bırakma yerleri veya birden fazla yolcu toplama, sadece bizi arayın veya bize bir mesaj bırakın, size 1 saat içinde geri döneceğiz.

Evindar’ın en büyük gücü birliğimizdir. Evindar şoför hizmetlerini seçmek, sizi hedefinize sorunsuz, güvenli ve mükemmel bir zamanda ulaştırmanın yolunu seçmeniz anlamına gelir.